Muzyka

Muzykajedna z dziedzin sztuk pięknych, polegająca na organizowaniu struktur dźwiękowych w czasie. To jedna z jej definicji. W sieci można odnaleźć wiele cytatów dotyczących muzyki i jej znaczenia. Wybraliśmy parę z nich, znaczenie których czujemy intensywniej i odbieramy bardziej dosłownie.

“Muzyka to mocny narkotyk. Może cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że się rozchorujesz, nie wiedząc dlaczego.”
Adam Neste
“Gdy zmienią się trendy muzyczne, jednocześnie zmianom ulegają fundamentalne prawa państwa.”
Platon
“Manipulujemy ludźmi jak szaleni. Każdy kompozytor muzyki filmowej łączy swoje doświadczenia z talentem do muzycznej manipulacji, a później bezwzględnie wykorzystuje tę makiaweliczną siłę.”
Eddy Menson
“Matematyka to wielka poezja, muzyka to wielka organizacja.”
Otar Iosseliani
“Nasza muzyka jest zdolna wywołać chwiejność emocjonalną, zachowanie patologiczne, nawet bunt i rewolucję.”
The Beatles
“Poprzez muzykę można zmienić system wartości swoich słuchaczy i w końcu wykraść ich rodzicom.”
David Crosby
“Najpiękniejsza ze wszystkich jest muzyka polska”
Józef Reiss


Dla nas, dla WDDW Polska muzyka jest synonimem obrazu, którego temat i rozmiar niszczy wszystkie “znaki zakazu“. To umusł wolny – bez barier, pozbawiony nakazów. To klucz do świata schowanego za kolorową kurtyną pozascenicznego kolażu.

W tym rozdziale naszej strony prezentujemy znane, nowe i przede wszystkim wartościowe utwory wykonywane przez wykonawców reprezentujących różne gatunki muzyczne. Jeśli tworzysz muzykę lub jesteś piosenkarzem, raperem, artystą scenicznym, lub jesteście kreatywną grupą, zespołem muzycznym – dajcie znać!WDDW Polska” oświetla drogę każdemu, kto posiada serce do życia, duszę  artysty i piękne marzenia. Pomożemy każdemu z was wkroczyć  na “Wydeptaną Drogę Do Wiarygodności”.

a.jozefowski, WDDW Polska