Grupa WDDW

Grupa niezwykłych indywidualności z wielką pasją interpretująca wszelkie bodźce docierające do nas z całego Świata. Intensywnie Działając Na Bazie Wiedzy, Doświadczenia i Wiary w Życie Ponad Barierami, Grupa WDDW umacnia wśród ludzi świadectwo twórczego życia.

Nazywam się Józefowski, Artur. Posiadam całkowicie subiektywny punkt widzenia i w świetle opinii osób z kręgu kultury i sztuki jestem odpowiedzialny za kreację niniejszej twórczości. W sposób dokumentalny bawię się słowem, dźwiękiem i obrazem, których fundamentem jest przede wszystkim edukacja. Na podstawie własnych oraz odkryć innych, usilnie staram się aby to życie którego jestem świadkiem, uczestnikiem i obserwatorem bezwzględnie trwało na Drodze prowadzącej do Wiarygodności.

Ta strona (przenosi) – ważną nazwę: “Wydeptana Droga Do Wiarygodności“. Podczas kręcenia zdjęć do dokumentu “MAIEUTICA“, jeden z moich gości zapytał o sens słowa “Wydeptana” zawartego w nazwie mojej działalności. Pytanie uderzyło mnie w pierś jak pięść przysięgającego artystę, który zdecydował poświęcić własne życie dążeniu do osiągnięcia tego czego realnie nie jest w stanie osiągnąć żyjący człowiek. Wiele osób do dziś pyta mnie skąd pomysł na nazwę strony? Dlaczego Droga i dlaczego właśnie Do Wiarygodności?

W roku 2005 zaprojektowałem wyprawę przez kontynent Afrykański z północy na Południe, której oddałem ponad 3 lata swojego życia. Począwszy od samego pomysłu, poprzez organizację, treningi oraz do momentu samej wyprawy – doświadczyłem przełomu własnej świadomości. Spoglądając na to co udało mi się osiągnąć, z perspektywy czasu oraz zdobytego doświadczenia dostrzegłem na swoim życiu, białym jak czysta kartka papieru – cienką linię. Dostrzegłem Drogę. Zarys mojego jestestwa. Odkryłem początek samego siebie. Od tamtej pory postanowiłem walczyć z całych sił aby każdy człowiek, do którego uda mi się dotrzeć mógł dostrzec i docenić prawdziwą wartość znaczenia tego Wielkiego Słowa. Chcę aby każdy z nas mógł zdefiniować ten najważniejszy moment w swoim życiu, w którym ono się naprawdę zaczyna. Ma swój najważniejszy, czasem tak słabo dostrzegalny lecz jedyny – początek. Definicję Wiarygodności.

 Niedługo narodzi się brytyjska strona WDDW Group o szerokim tytule: ” Worldwide Documentary Dedicated Web . Artur Jozefowski  – Documentation and Creative Comments of International Events presented in Light of Personal Achievements and Shadow of Controversial Life Experience“.

Nie wyciągam do nikogo ręki na siłę. Wiem, że przekaz staje się wtedy ważny gdy trafia do każdego a nie do znikomej ilości tych, którzy pragną słuchać. Koncentruję się na sprawach, które znikają w tłumie. Paradoksalnie – znikają posród ludzi małych, którzy paradoksalnie koncentrują się na rzeczach Wielkich. Kreatywność stanowi o stabilności konstrukcji mojej Indentyfikacji. Kim jestem? – Nazywam się Artur Józefowski, jestem Architektem i Dokumentalistą.

Aim small, miss small” – Mały cel dla wielu, pewną drogą do celu.

a.jozefowski, Grupa WDDW . CEO & Founder