‘Mika’ Sobieraj

Mika – Kobieta łamiąca wszelkie stereotypy. Tak właśnie o niej myślę, gdy obserwuje jej zachowanie. Powszechnie wiadomo jak płeć piękna postrzegana jest za kółkiem pojazdu mechanicznego. Odwróćmy to o 180 stopni a otrzymamy to, co reprezentuje sobą Mika. Dorzućmy odrobine szaleństwa, szczyptę odwagi i przyprawmy szczerym uśmiechem. Brzmi nieprawdopodobnie? Nie zrozumiecie tego dopóki nie usiądziecie w Groszku. To fantastyczne auto. Posiada piękne kształty i potężną moc drzemiącą w 8-CYLINDROWYM silniku. Mika i Groszek to niesamowita hybryda. Oto jej portet. Obraz pełny pasji oraz miłości do życia.

Ta dziewczyna to wulkan pozytywnej energii. Często jej szalone i spontaniczne decyzje balansują na granicy racjonalnego myślenia. Lubi ryzyko, bo bez tego nie byłoby zabawy a Mika potrafi bawić się niemal bezustannie. Jest dojrzała, lecz świat mógłby być dla niej drugą Nibylandią z bajki o „Piotrusiu Panie”. Chciałaby zrobić wszystko na raz, ale zawsze wychodzi tak, że zacznie jeną rzecz i nie kończąc jej rozpocznie drugą. No ale taka właśnie jest jej natura. Gaduła! Straszna gaduła. Ale widzę teraz różnicę między gadaniem bez sensu a gadaniem Mariki. Z jej słów można wyciągnąć masę życiowych prawd i historii z pouczającym morałem.

Mika to chodząca tajemnica. Z zewnątrz twarda i stanowcza a w środku wrażliwa i uczuciowa. W ciężkich chwilach potrafi zachować zimną krew. Odważnie stara się podołać najtrudniejszym zadaniom. A jak jest z uczuciami?