Nea

Ponad pokoleniami istnieje bariera, którą przekroczyć potrafią tylko niektórzy. Do tego aby pokonać tak skutecznie ograniczającą Nas twórczą grawitację decydujemy się na poddanie się industrialnej iluzji. Niestety, technologia nigdy nie odważy się zastąpić artystycznie, zawsze bezbłędnej intuicji. To właśnie “Nią” posługują się kontr’obywatele teraźniejszości aby móc płynnie przejść niezauważonym do kolejnego wymiaru, skąd lepiej mogą obserwować innych i samych siebie. Dzięki intuicji, bez licytacji i zbędnej demagogii transmitują liryczny obraz, oderwanej od cannabis:  rzeczywistości. Z dokumentalną dokładnością nachylają jej lustro tak abyś widział siebie pod – Twoim kątem.

Adamigo pisze: (…) Cześć Mistrzu, mam osobę do zakładki muzyka – Hip Hop, masz filmik z Nią. Myślę, że Ci się spodoba. Zarówno muzyka jak i osoba. (…) Nea.

Nea to postać przeciętna. Tak się określa i Tak chce być rozpoznawana. Dlaczego? Co jest z tą przeciętnością? Czyżby bycie celebrytem stało się zwyczajnie – najchujowszym z życiowych motywów? Czyżby medialna sława i kokosowy rozgłos zdobył miano “dna plastikowego, pełnego gówna wiadra”? Tak, i nie ma na to rady i leku. Całe szczęście, bo lekarstwa na próżność i skrajne lenistwo jeszcze nikt nie podjął się opracować. Właściwe pojęcie bycia sobą, reprezentowane przez przeciętność, umacnia każdego człowieka na poziomie i w pozycji, w której czujesz się nie tylko dobrze, ale w zasięgu której jesteś w stanie: sięgać po zdrowe źródło adrenaliny, być niezależnym uosobieniem potężnej w skali świata odwagi, z każdym krokiem dawać dowód Wiarygodności, której znaczenia twój niski wygląd i medialny charakter nigdy nie będą w stanie rozpoznać. Nea reprezentuje dobry hip-hop. Dlaczego? Ponieważ nie uległa zmanierowaniu i komercji. Tworzy z myślą o prawdziwości przekazu, jest krytyczna dla siebie i ma olbrzymi szacunek dla odbiorcy. Artystka jest jeszcze młoda i nie ma jeszcze zbyt dobrze rozwiniętego porfolio. Wszystkie utwory Angeliki, które można przesłuchać na jej prywatnym profilu YouTube są dopiero początkiem jej spontanicznej i lirycznie bezcennej drogi.

Zaprosiliśmy Nea do krótkiej rozmowy telefonicznej na jej temat i hip-hopu. Jej słowa przekazujemy dalej. Wam, abyście mogli wspierać jej wiedzę i talent.

[audio:https://wddw.pl/mp3/Nea_wywiad_telefon_WDDW.mp3|titles=Nea . Wywiad WDDW + Chciałeś ją mieć]

Nie jestem wróżką ale uważam, że Nea wkrótce może podbić wasze serca. Swoim doskonałym głosem uwiedzie nie jedną głowę pełną pomysłów. Jesteśmy pod wrażeniem jej stylu i osobowości. Cenimy ją za proste podejście do kwestii ciasnego i skomplikowanego labiryntu jakim jest życie. Życzymy Ci Angelika spełnienia marzeń. Idź do przodu i jeśli myślisz czasem aby spojrzeć się za siebie, to nie rób tego w strachu przed podjęciem wyzwania. Rób to tylko wtedy gdy, usłyszysz głos podobny do Swojego. Dobrego, o mocnym przekazie i Wiarygodnego.

Każdy w Grupie WDDW potrafi rozpoznać różnicę pomiędzy dobrem i złem. Brzmienie Nea nie jest industrialną iluzją. Jej nie naukowe lecz intuicyjne podejście do wielu kwestii – rodziny, edukacji czy wiary – zbliża ją do takiego świata, jakim wielu z nas chce się odnaleźć. Do świata, w którym dobro nie przejawia się ilością uczynków – lecz ich jakością. Ma to kolosalne znaczenie dla procesu tworzenia Angeliki i dla jej odbiorcy. Jej wyobraźnia, głos oraz pojęcie na temat własnej twórczości jest już dojrzałe, a to jest początek jej Wydeptanej Drogi Do Wiarygodności.

WDDW Polska, dzięki Adam

, , , , , , ,