Szalony Atak i Media

Dziś miało miejsce kompletnie ciekawe wydarzenie. Było tuż po godzinie 11 Łódzkiego czasu gdy do biura PIS jak do sklepu nocnego wparował 62-letni gamoń z giwerą, gazem i brudnym od masła nożem. Ten  tępy, zagubiony miejski taxówkarz, po wtargnięciu na kwadrat Prawa i Sprawiedliwości zaczął walić do ludzi z ostrej zabijając Marka Rosiaka i raniąc scyzorykiem Pawła Kowalskiego. Ten “spokojny Pan“, jak o którym się wypowiada ciekawy sąsiad “debila”, dostanie dożywocie i resztę swojego zasmarkanego żywota spędzi w podróży pomiędzy domem dla dobrze jebniętych a domem dobrze zamkniętych.

Dzisiejsze wydarzenie to wizytówka Polski i Polskości. To jest właśnie wyborca “niby większości”. Chcecie czegoś więcej? Ten atakujący to oczywiście komplenty “MUŁ” i nie jest to reprezentant całej Polski. To wydarzenie jednak przedstawia rzeczywisty obraz rządzonego przez “większość” Państwa. To daje NIE do myślenia ale ZMUSZA do natychmiastowej reakcji społeczeństwa! Wymaga INTERWENCJI, zmian od podstaw i obalenia struktur partyjnych! To co widać w polityce to ewidentny wyścig do hegemonicznej konstrukcji Rządu Polskiego! Powiem więcej, to nawet nie jest kapitalizm w pojęciu encyklopedycznym! To jest kapitalizm – Made in Poland! Gro Polaków zwyczajnie i z natury nie jest zdolnych do pokorności, skromności czy cierpliwości bo są “kapitalnie” zmodyfikowanymi hybrydami chciwości, zazdrości i braku inteligencji! Niestety – Polski Rząd, odrzucając świadomie Polską inteligencję, na planszę do swojej gry zaprasza tylko ludzi podobnych typowi – co dziś wjechał z bronią do PIS’u. Trzeba będzie poczekać kolejne 2000, a może i więcej lat aby coś w tym kraju ruszyło z miejsca… albo już dziś zacząć brać pod uwagę masowe zmiany – MASOWE ZMIANY! Zwolnienia nie uczciwie pracujących ludzi ale te sejmowe. Drodzy POLACY, pamiętajcie – “Nie ma takiego prawa, którego prawem obalić się nie da“.

A tym czasem, ciekawi mnie jak Państwo zareagują na poniższego screen’a wyjętego z Twojej Ulubionej Telewizji TVN.

Czy wszystko jest tu na miejscu? Dla większości zdrowo kojarzących, info o zamachu i ludzkiej tragedii to widocznie za mało aby wyjebać reklamę giwery ze swojego portalu informacyjnego. Bez względu na to czy to pistolet na wodę czy na prąd – kontekst jest oczywisty i absurdalny. Chyba, że ta reklama ma – lub ma mieć – swój indywidualny wyraz.

WDDW Polska

, , , , , , , , ,